2024. március 8., 09:15
Elkészült a beküldött pályamunkák összegzése, amelyek megtekinthető a lenti linkeken!
2024. február 7., 12:15
A Műszaki Föld- és Környezettudományi Kar Tanácsa elfogadta a Kar vezetésének új intézeti tanszék alapítására tett javaslatát a Víz- és Környezetgazdálkodás intézet keretein belül. Az új intézeti tanszék alapítása egyben lehetővé tette a korábbi intézeti szakmai struktúra átformálását és megújítását.
2024. február 7., 12:10
A Magyar Hidrológiai Társaság Borsodi Területi Szervezetének (MHT BTSz) és a Miskolci Egyetem Műszaki Föld- és Környezettudományi Karának (ME MFK) közös pályázati felhívása a 2024 évi Víz Világnapi Fotóposzter Pályázatra.